Knížky v ringu

Knížky v ringu: Dva krůčky v Koutě

14. prosince 2016 v 20:56 | kikabu
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Čtu a čtu a recenze nepíšu a nepíšu. Já vím, jsem hrozná. Tohle je přeci blog o knihách... A o tu tady skoro nezavadíte... Měla bych se stydět. No, končím se zpytováním svého svědomí a radši budu pokračovat v psaní tohoto článku. Takže vybrala jsem si tentokrát dvě knihy, z nichž jednu jsem četla podruhé a druhou mi doporučil (tedy spíš strašně dlouho doporučoval) spolužák. Dost se liší, ale i tak jsem je zařadila k sobě. Možná proto, že jsou z reálného života.

Knížky v ringu: Všem Stále Rozešlým

13. září 2016 v 20:31 | kikabu

Zdravím,
s dalším knižním článekm. V létě jsem chtěla především odpočívat u čtení knih. Proto je jasné, že jsem jich přečetla dost. Jak už jste mohli zjistit, byly to poslední čtyři díly Harryho Pottera a tyto tři knihy. Vesměs jsou to romány pro dívky, které já v oblibě nemám, ale když jsem kolem nich šla v knihovně a přečetla si anotaci, řekla si, že jsou to celkem dobré nápady na knížku, tak jsem po nich sáhla. A vzala je jako lekhé čtení na prázdniny.

Knížky v ringu: Chlapec, který přežil pošesté a posedmé

3. září 2016 v 13:59 | kikabu
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zdravím,
tímto článkem bych chtěla ukončit celou sérii Harryho Pottera, kterou jsem přečetla za letošní léto. Jsem vážně moc ráda, že něco takového jako kouzelný svět Bradavic byl vymyšlen, protože je naprosto famózní a skvěle propracovaný. Do celé série jsem se ihned zamilovala, i když jsem si musela několik let počkat, než jsem do ní dospěla. Ale teď po přečtení mám pocit, že z filmů jsem nemohla nikdy Harryho a jeho kamarády i nepřátele poznat tak dobře jako z knih.

Knížky v ringu: Chlapec, který přežil počtvrté a popáté

5. srpna 2016 v 20:36 | kikabu
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zdravím,
jak jste si mohli všimnout, na letošní prázdniny jsem si naplánovala hlavně čtení (tedy kromě prvních dvou týdnů). A dala jsem se do pořádného oříšku - začala jsem číst (poprvé) Harryho Pottera. Miluju všechny filmy, které jsem samozřejmě už viděla, ale na to, abych si mohla říkat pravá fanynka Harryho Pottera, jsem si musela přečíst všechny knížky. Samozřejmě. Také mě k tomu tak trochu dokopala kamarádka, která celou sérii přečetla asi měsíc před tím, než já jsem začala, a protože nikdo jiný z naší třídy není z Harryho tak odvázaný, neměla si s kým povídat. Nemohla jsem přeci dopustit, aby mi všechno prozradila. Protože, věřte nebo ne, z knížek jsem pochytila spousty dalších informací. A hlavně - vše je mi jasnější.

Knížky v ringu: Chlapec, který přežil poprvé, podruhé a potřetí

22. července 2016 v 19:26 | kikabu

Zdravím,
omlouvám se za moji neaktivní aktivitu. Za červen a červenec jsem zatím vydala pouze jeden článek a to ze dvou důvodů: ke konci roku jsem neměla vůbec žádný čas. Dohánění restů a známek vydalo za mnohé. Druhým důvodem je to, že jsem hned 1. července odjela na tábor a tam strávila následujících čtrnáct dní. Plánuji o oněch dvou týdnech napsat článek, takže se můžete na něco těšit.

Knížky v ringu: Hvězdy, Slunce a Země

5. května 2016 v 17:35 | kikabu

Ahojte,
jak už to bývá, tak jen čtu a články o knížkách nepřidávám. S touto trojkou jsem vážně otálela, protože už je to celkem dlouho, co jsem ji přečetla. Nicméně lepší je později než vůbec. Nebudeme se dále zdržovat nicneříkajícími větami a podíváme se na první knížku (a pak na ty další dvě)...

Knížky v ringu: Věk magie (pečeť, čas a propast)

24. února 2016 v 21:08 | kikabu

Po delší době se opět hlásím s článkem do rubriky Knížky v ringu. Od posledního článku jsem přečetla už dost knížek, ale nějak jsem se k sepsání dalšího dokopala až teď. A dnes to budou knihy od Bernda Perpliese ze série Věk magie.

Knížky v ringu: Bídný Zabiják

29. ledna 2016 v 19:53 | kikabu
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jak už jste se mohli dočíst v předchozím článku z této rubriky, dnes zdrbnu knihy Bídníci a Zabiják. Je pravda, že tato díla nejsou ze stejné série ani od stejného autora a dokonce nejsou ani ze stejného období literatury. Ale dala jsem je dohromady kvůli tomu, že obě tyto knihy byly mojí povinnou četbou. A říkala jsem si, že by mohlo být zajímavé rozebrat zrovna tyto tituly, které se v dnešní době mezi mladými zase až tak nečtou (vyjímaje povinno četbu). Tak se do toho dáme.

Knížky v ringu: Eleanor & Park & Fangirl

7. ledna 2016 v 17:10 | kikabu
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ahojte,
hlásím se s dalším článkem z rubriky Knížky v ringu. Dnes si to u mě rozdají dvě knihy od Rainbow Rowell a to Eleanor & Park a Fangirl. So, let's go!

Knížky v ringu: Hledání Papírových Hvězd

5. ledna 2016 v 20:24 | kikabu

Ahojte,
dnes pro vás mám první díl z rubriky Knížky v ringu. Do této rubirky bych chtěla přidávat pravidelně články, protože četba je teď činnost, kterou strávím nejvíce času. A ještě vám musím oznámit, že toto je poslední článek, který byl také zveřejněný na starším já mého blogu, proto po tomto článku budou už jen články nové. A teď už ke knihám...
 
 

Reklama