Já (ne)výřečná

Knižní výzva na rok 2017: změna

18. července 2017 v 19:05 | kikabu

Jak si můžete všimnout, letošní výzvu - přečíst 40 knih - prostě nedávám, i kdybych se měla na hlavu postavit. A protože se chystám přes prázdniny přečíst opravdu, opravdu, opravdu tlustou knihu a protože jdu v září do maturitního ročníku, snižuji počet knih, které hodlám přečíst. Letos jsem měla poviností až nad hlavu, i blog teď dost zanedbávám a knížky tu budou snaž vždycky. A splnění výzvy je jen bonbonek na dortu "TAKOVÝ TEN POCIT, KDYŽ DOČTEŠ SKVĚLOU KNIHU".

Seriálové okénko: Sitcomy na zimu

21. března 2017 v 20:55 | kikabu

Konečně přichází jaro a jako každý rok mu předchází zima. V zimě si určitě každý rád posedí doma, v teple s dobrou knihou nebo u nějakého filmu nebo seriálu. A já bych vás dnes chtěla seznámit se svými pěti nejoblíběnějšími seriály, které jsem během několika předchozích zim sledovala.

Knižní výzva na rok 2017

1. ledna 2017 v 13:03 | kikabu

Po roce se opět hlásím s Knižní výzvou, opět od blogerky Ells. Její výzvu a více podrobností najdete zde. Spousta lidí tuto výzvu zná, tak jen zkráceně - vyberete si počet knih, které chcete za rok 2017 přečíst a ikonku výzvy a počtu knih umístíte na svůj blog. Momentálně je tato výzva i pro ty, co blog nemají. Tak vzhůru do toho!

Skautský tábor v duchu venkovském

30. července 2016 v 19:18 | kikabu

Rok se s rokem sešel a já odjela už podeváté na skautský tábor. Skaut je moje druhá rodina a cítím se mezi nimi moc dobře. Navštěvuji ho celkem osm let a začalo to právě tím prvním táborem, na který jsem jela s mými kamarádkami ze školy. Tak moc se mi to zalíbilo, že jsem se k "těm s šátkem" přidala. A teď vím, že jsem udělala moc dobře. Ty lidi mám moc ráda a na tenhle tábor jsem se těšila jako nikdy. A doopravdy to snad byl ten nejlepší tábor, jaký jsem zažila. Super lidi, super program, super prostředí a všechno ostatní.

Závislost na počítači a Facebook

28. května 2016 v 21:46 | kikabu

Dnes bych se ráda rozepsala o trochu vážnějším tématu. A tím je závislot na počítači a celkově na sociálních sítích. Přijde mi totiž, že dnešní mládež dost často žije životem na internetu, než v opravdovém světě. Vím, že je to dost omílané téma a tak, ale chtěla jsem se na to téma podívat z mého úhlu pohledu, protože i u sebe občas trochu tu závislost pozoruji.

Moje dětství

21. května 2016 v 9:03 | kikabu

Dnes bych se, už podle názvu článku, chtěla rozpovídat o svém dětství. Tedy hlavně o tom, co si (zatím) pamatuji. Přece jen mi je sedmnáct let, a proto je už co vyprávět. Mimochodem, na úvodní fotce jsem opravdu já. Tehdy jsem byla vážně rotomiloučká...

Knihy, má láska

23. dubna 2016 v 21:16 | kikabu

V článku "Pouze o knihách", který jsem zveřejnila 3. dubna, jsem trochu naťukla to, že chci udělat ještě jeden podobný článek. Tehdy i teď jsem si půjčila nápad od blogerky Lucie Hlůškové z blogu "5 minut" s knihou. Doufám, že se vám bude článek líbit a teď s chutí dále...

Je to skvělý pocit!

6. dubna 2016 v 18:55 | kikabu

Téma tohoto týdne mi přišlo natolik dobré, že jsem neotálela a popřemýšlela o tom, co bych na toto téma mohla napsat. A nápad neotálel dlouho a přišel. A proto je tu teď tento článek. Dnes o hudbě...

Pouze o knihách

3. dubna 2016 v 15:15 | kikabu

Nedávno mě napadlo, že bych mohla odpovědět na několik otázek, co se knih týče a napsat něco jako tag, do kterého mě nikdo na tagnul. Proto jsem si našla otázky a děkuji blogerce Lucii Hlůškové z blogu "5 minut" s knihou, od které jsem si otázky propůjčila. Doufám, že se vám tento článek bude líbit.

Knižní výzva na rok 2016

1. ledna 2016 v 12:24 | kikabu

Ahojte,
tento rok se již potřetí zapojuji do Knižní výzvy, kterou pořádá blogerka Ells. Pokud byste se chtěli také zapojit zde máte odkaz přímo na onu výzvu.

I'm a bibliophile

28. prosince 2015 v 15:47 | kikabu

Ahojte,
dnes se hlásím s ne úplně krátkým, trochu vykecávacím článkem o mém vztahu ke knížkám, které mám velice ráda. Někdo má rád sporty, někdo počítačové hry a někdo prostě knížky...

Fantažije

18. prosince 2015 v 19:13 | kikabu

Nevím, jestli je to z nadpisu dostatečně jasné, proto vysvětluji: tento článek bude o fantazii z mého pohledu. Klady a zápory. Neberte to tak, že to platí stoprocentně pro každého člověka na světě, ale pro mě ano.

První článek

22. října 2015 v 16:09 | kikabu

Ahojte,
toto je můj první článek na mém "znovuzrozeném" blogu a v něm bych se vám chtěla tak trochu představit. I když někteří už o mně něco málo víte, myslím, že neuškodí, když vám sebe samu přiblížím ještě o trochu více. Těm "některým" (myšleni ti, co můj blog již navštívili, nebo jsou jeho pravidelnějšími čtenáři) chci mockrát poděkovat za to, že se na můj blog vrátili, že se vyjadřují k mým článkům a mě na dálku podporují. Těm všem moc děkuji!
 
 

Reklama