Září 2016

Byla jednou jedna parta XVII.

25. září 2016 v 11:43 | kikabu |  Byla jednou jedna parta

Linda
Od té doby, co Tomáš chodí s Eliškou má nějak moc sebevědomí. Možná až nezdravě moc. Tomáš se teď nebojí vyjádřit svůj názor i když je naprosto jiný než názor ostatních. Nebojí se oponovat, hádat se nebo dokonce trochu vyhrožovat. Kryštof mi řekl vše, co se stalo toho večera. To jak se se svým nejlepším a možná i jediným kámošem pohádal. Nelíbí se mi, že se hádají kvůli mě. A nelíbí se mi, jak se Tomáš chová, i přesto, že k tomu nemá jediný důvod. S Kryštofem jsme pouze a jen přátelé. Možná nejlepší, ale i tak to neznamená, že by se o mě měl Tomáš bát.

Knížky v ringu: Všem Stále Rozešlým

13. září 2016 v 20:31 | kikabu |  Knížky v ringu

Zdravím,
s dalším knižním článekm. V létě jsem chtěla především odpočívat u čtení knih. Proto je jasné, že jsem jich přečetla dost. Jak už jste mohli zjistit, byly to poslední čtyři díly Harryho Pottera a tyto tři knihy. Vesměs jsou to romány pro dívky, které já v oblibě nemám, ale když jsem kolem nich šla v knihovně a přečetla si anotaci, řekla si, že jsou to celkem dobré nápady na knížku, tak jsem po nich sáhla. A vzala je jako lekhé čtení na prázdniny.

Knížky v ringu: Chlapec, který přežil pošesté a posedmé

3. září 2016 v 13:59 | kikabu |  Knížky v ringu
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zdravím,
tímto článkem bych chtěla ukončit celou sérii Harryho Pottera, kterou jsem přečetla za letošní léto. Jsem vážně moc ráda, že něco takového jako kouzelný svět Bradavic byl vymyšlen, protože je naprosto famózní a skvěle propracovaný. Do celé série jsem se ihned zamilovala, i když jsem si musela několik let počkat, než jsem do ní dospěla. Ale teď po přečtení mám pocit, že z filmů jsem nemohla nikdy Harryho a jeho kamarády i nepřátele poznat tak dobře jako z knih.