Srpen 2016

Byla jednou jedna parta XVI.

31. srpna 2016 v 19:04 | kikabu |  Byla jednou jedna parta

Kryštof
Jdeme s Lindou do jejího pokoje. Po procházce nezasněženým městem jsme prochladlí a chceme se trochu zahřát. Jsem moc rád, že mů dárek udělal Lindě radost. Není nic krásnějšího než její úsměv, který mi po otevření krabičky s náúšnicemi věnovala. Na pokoji číslo 18 nikdo není, což znamená, že Eliška je u nás, a tak jsem rád, že se můžu zašít někam jinam, kde nejsou ty dvě hrdličky.

Byla jednou jedna parta XV.

25. srpna 2016 v 14:35 | kikabu |  Byla jednou jedna parta

Linda
Vánoční prázdniny se přiblížily stejně rychle jako i uběhly. Zítra odjíždím opět na intr a moc z toho nadšená nejsem. Ovšem z těch dvou týdnů, které jsem strávila doma a uživala si vánoční pohodu, jsem unešená. Přijela k nám na návštěvu i Eliška a seznámila se s mými rodiči. Bylo příjemné nebýt středem pozornosti a užívat si tu okolní pohodu. I když jsem se s Kryštofem usmířila, psali jsme si jen jednou. A myslím, že je to tak lepší.

Knížky v ringu: Chlapec, který přežil počtvrté a popáté

5. srpna 2016 v 20:36 | kikabu |  Knížky v ringu
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zdravím,
jak jste si mohli všimnout, na letošní prázdniny jsem si naplánovala hlavně čtení (tedy kromě prvních dvou týdnů). A dala jsem se do pořádného oříšku - začala jsem číst (poprvé) Harryho Pottera. Miluju všechny filmy, které jsem samozřejmě už viděla, ale na to, abych si mohla říkat pravá fanynka Harryho Pottera, jsem si musela přečíst všechny knížky. Samozřejmě. Také mě k tomu tak trochu dokopala kamarádka, která celou sérii přečetla asi měsíc před tím, než já jsem začala, a protože nikdo jiný z naší třídy není z Harryho tak odvázaný, neměla si s kým povídat. Nemohla jsem přeci dopustit, aby mi všechno prozradila. Protože, věřte nebo ne, z knížek jsem pochytila spousty dalších informací. A hlavně - vše je mi jasnější.