Červenec 2016

Byla jednou jedna parta XIV.

31. července 2016 v 18:47 | kikabu |  Byla jednou jedna parta

Linda
Dnes je již devátého prosince a za chvíli nám začnou vánoční prázdniny. Docela se na ně těším. Budu doma s rodinou (tedy ne že bych je neviděla dlouhou dobu - jezdím každých čtrnáct dní domů), budu mít alespoň částečný pokoj od školy (stejně nám učitelé napařili spoustu domácích úkolů, referátů a podobných věcí) a hlavně, nebudu muset tolik myslet na Kryštofa. Protože ve škole mi ho připomíná všechno. Klubovna, když jsme spolu byli na promítání filmu, chodba, kde jsem ho potkávala, i můj pokoj, kde trávil také docela dost času. Domácí prostředí mi ho možná alespoň trochu vyžene z hlavy.

Skautský tábor v duchu venkovském

30. července 2016 v 19:18 | kikabu |  Já (ne)výřečná

Rok se s rokem sešel a já odjela už podeváté na skautský tábor. Skaut je moje druhá rodina a cítím se mezi nimi moc dobře. Navštěvuji ho celkem osm let a začalo to právě tím prvním táborem, na který jsem jela s mými kamarádkami ze školy. Tak moc se mi to zalíbilo, že jsem se k "těm s šátkem" přidala. A teď vím, že jsem udělala moc dobře. Ty lidi mám moc ráda a na tenhle tábor jsem se těšila jako nikdy. A doopravdy to snad byl ten nejlepší tábor, jaký jsem zažila. Super lidi, super program, super prostředí a všechno ostatní.

Knížky v ringu: Chlapec, který přežil poprvé, podruhé a potřetí

22. července 2016 v 19:26 | kikabu |  Knížky v ringu

Zdravím,
omlouvám se za moji neaktivní aktivitu. Za červen a červenec jsem zatím vydala pouze jeden článek a to ze dvou důvodů: ke konci roku jsem neměla vůbec žádný čas. Dohánění restů a známek vydalo za mnohé. Druhým důvodem je to, že jsem hned 1. července odjela na tábor a tam strávila následujících čtrnáct dní. Plánuji o oněch dvou týdnech napsat článek, takže se můžete na něco těšit.